|   | 

World of Warcraft: Legion - Artefaktowa broń

Artefakty to specyficzna broń w Legionie, której moc rośnie w miarę przechodzenia gry. Możesz dostosować jej wygląd, a także umiejętności postaci, które ulepsza! Ten przewodnik zawiera przegląd Artefaktów w Legionie oraz narzędzi Wowhead.

Szybkie fakty:

  • Każdy spec dostaje unikalną broń - w sumie 36 broni (+1 Artefakt Połowu, dostępny dla każdego). Są one przeznaczone dla Ciebie, bohatera, jako broń ostateczna.
  • Każdy artefakt jest zdobywany poprzez wykonanie specyficznego dla danej specyfiki zadania, które podkreśla unikalne zdolności Twojej klasy i ujawnia więcej o ważnych postaciach z historii.
  • Twoja Artefaktowa Broń jest twoją główną bronią w Legionie, nie ma innych broni, które dorównają jej mocy.
  • Artefakty mają różne style i kolory, które są odblokowywane poprzez różne aktywności. Będziesz mógł zmienić wygląd swojego artefaktu, ale także zmienić wygląd innych broni, aby wyglądały jak twój artefakt w Battle for Azeroth.

Twoja pierwsza broń artefaktowa może zostać zdobyta na poziomie 10+

Każda klasa zdobywa swój artefakt poprzez linię zadań wprowadzających. Ta linia zadań wysyła Cię do interakcji z głównymi postaciami lore i wymaga od Ciebie użycia umiejętności ofensywnych i użytkowych, aby przejść przez spotkanie. Na przykład, pułapki są ważną częścią questu Survival Hunter, podczas gdy Assassination Rogues muszą poruszać się po Stormwind City z ukrycia.

Po zakończeniu każdego zadania uzyskasz dostęp do swojej klasowej Sali Zakonu i dowiesz się, jak korzystać z Kuźni Artefaktów oraz tabeli misji Sali Zakonu.

Zdobywanie drugiego, trzeciego i czwartego artefaktu

Później możesz zdobyć Artefakty dla wszystkich specjalizacji w swojej klasie (w większości przypadków wszystkie 3, 2 w przypadku Łowców Demonów, 4 w przypadku Druidów), jeśli tak zdecydujesz.

Aby to zrobić, wróć do swojej Sali Zakonu i odbierz zadanie na wybranie drugiego artefaktu. W tym momencie zostaniesz wysłany na linię questu, aby zdobyć swój drugi artefakt.

Po zdobyciu drugiej Artefaktowej Broni, otrzymasz zadanie na zdobycie trzeciej (a w przypadku Druidów, czwartej).

Candrael’s Charm

Jak odblokować wygląd ukrytego artefaktu Łowcy Demonów za pomocą czaru Candrael’s Charm

W World of Warcraft: Legion każda broń artefaktowa ma ukryty wygląd. Chociaż ustalono, jak można zdobyć większość z nich, to Deathwalker Łowcy Demonów Havoc jest owiany tajemnicą.

Aby zdobyć Deathwalkera, musisz najpierw znaleźć Candrael's Charm. Jest to bardzo rzadki drop z World Questów w Suramar.

Kiedy już zdobędziesz Candrael's Charm, przynieś go do Candrael Twinshadow w pobliżu Felsoul Hold. Zostaniesz wtedy wprowadzony do Downfall, wrogiego bossa, którego będziesz musiał pokonać solo.

Aby pokonać Downfall, używaj szybkości, aby przeskakiwać między wiatrami i unikać uderzania o ziemię. Po zabiciu bossa zdobędziesz Guise of the Deathwalker, którego użycie odblokuje Deathwalkera.

Jeśli chcesz zdobyć ukryty artefakt Vengeance Demon Hunter, Iron Warden, po prostu upewnij się, że posiadasz cechę Twisting Nether hall, która pozwala na portal do Twisting Nether i walkę z bossem. Boss ma niski procent szans na upuszczenie Bulwark of the Iron Warden, który po użyciu odblokuje Iron Warden.

Michał

Specjalista SEO

Zobacz również

Jak działać w internecie, żeby promować swoją markę? Do czego potrzebne jest Ci pozycjonowanie? Czy nowe media pomogą wzrastać Twojej firmie? Jaki sprzęt jest Ci potrzebny do biura? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszej stronie.

Cytat

It's still magic even if you know how it's done.

Terry Pratchett, A Hat Full of Sky