|   | 

Serwis Apple, czyli co najczęściej psuje się w iPhone'ach?

​Każde, nawet najdroższe oraz powszechnie uważane za najlepsze urządzenia z łatwością mogą ulec uszkodzeniu. Pomimo ciężkich starań producentów oraz stosowania najnowocześniejszych technologii podczas produkcji, uszkodzenia występują również w sprzęcie marki Apple. Oprócz typowych usterek związanych z oprogramowaniem, bardzo często spotykamy się tam także z awarią podzespołów.

Apple - najczęściej występujące usterki

Nie będzie zaskoczeniem, jeżeli przyznamy, że najczęściej psują się iPhone. Urządzenia te są bowiem najczęściej kupowane oraz używamy ich znacznie częściej niż np. MacBook'ów. Największa ilość usterek we wszystkich urządzeniach zauważana jest jednak zaraz po premierze produktów. Zdarza się, że wynika to zarówno z niedopatrzenia producenta, jak i specyfikacji danego urządzenia. Producent Apple stara się jak najszybciej eliminować wszelkie usterki w swoich produktach poprzez najnowsze aktualizacje urządzenia. Pozwala to zatem na wypuszczenie do sprzedaży urządzeń, które będą znacznie lepsze oraz takich, w których nie znajdziemy uciążliwych usterek.

Użytkownicy urządzeń od Apple najczęściej borykają się z takimi problemami technicznymi jak:

  • za krótki czas pracy baterii w urządzeniach,
  • niereagujący na dotyk ekran,
  • problemy z głośnikami - zarówno w iPhone'ach, jak i MacBook'ach,
  • przegrzewanie się urządzeń podczas dłuższej pracy.

Ponadto, w smartfonach bardzo często mamy do czynienia także z uszkodzeniami mechanicznymi. Najczęściej skutkują one połamaniem wyświetlacza czy popękaniem obiektywu aparatu.

Wymiana baterii iPhone - typowy zabieg w produktach Apple

W całym kraju znajdziemy setki serwisów Apple. Najczęściej występująca usterką jest problem z baterią. Coraz większych rozmiarów wyświetlacze, a także wiele zainstalowanych na telefonie aplikacji bez problemu powodują zbyt duże zużywanie baterii. Decydując się na wymiana baterii w iPhone czy innych urządzeniach Apple należy mieć na uwadze, że taki stan rzeczy jest niebezpieczny nie tylko dla urządzenia, ale i jego posiadacza. W momencie, kiedy zaobserwujemy poważniejsze problemu uszkodzenia baterii takie jak jej napuchnięcie czy samoistne wyłączanie się urządzenia, konieczna jest pomoc specjalistów. Serwis Apple zagwarantuje nam odpowiedni dobór nowej baterii do naszego urządzenia.

Poza wymianą baterii w iPhone'ach, niezwykle często możemy spotkać się także z wymiana baterii w MacBook PRO. Model ten jest bowiem niezwykle wymagający względem swoich słabszych odpowiedników. 

Niezwykle popularną usterką, jaką zgłaszają użytkownicy starszych telefonów jest także wymiana przycisku Home iPhone.

Artykuł partnera

Michał

Specjalista SEO

Zobacz również

Jak działać w internecie, żeby promować swoją markę? Do czego potrzebne jest Ci pozycjonowanie? Czy nowe media pomogą wzrastać Twojej firmie? Jaki sprzęt jest Ci potrzebny do biura? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszej stronie.

Cytat

It's still magic even if you know how it's done.

Terry Pratchett, A Hat Full of Sky