|   | 

7 Rzeczy, które zawsze należy kupować online

Rozprzestrzenianie się detalistów internetowych sprawiło, że dostęp konsumentów do produktów, z których korzystają na co dzień, jest szybszy, łatwiejszy i znacznie tańszy. W rzeczywistości, w 2017 roku, według corocznej ankiety Deloitte na temat wakacji, 55 procent osób robiących zakupy na prezenty powiedziało, że planuje zwrócić się do Internetu, w porównaniu z zaledwie 44 procentami, które wolą dokonywać zakupów w sklepach z cegły i zaprawy, w pierwszym roku zakupów online planowano wyprzedzić zaufaną podróż do centrum handlowego.

I choć jest mało prawdopodobne, abyś zobaczył, że Twój lokalny cel na dobre zamknął drzwi, istnieje wiele powodów (wiele z nich gapi się na Ciebie z wnętrza portfela), aby na dobre porzucić wysokie ceny i długie kolejki w lokalnych sklepach z cegłą i zapachem. Zanim przekażesz kolejnego dolara, zapoznaj się z tymi 40 rzeczami, które zawsze powinieneś kupić online.

1. Komputery

Jeśli szukasz nowego komputera, udaj się do sieci, zanim udasz się do lokalnego centrum handlowego. Firmy takie jak Apple oferują świetne kody promocyjne i rabaty online, nawet na takich modelach jak ukochany MacBook Pro (od 129,00 USD), dzięki czemu możesz łatwo zaoszczędzić na tych cennych urządzeniach elektronicznych. Co więcej, dostarczenie komputera do domu oznacza, że możesz zrezygnować ze spaceru do samochodu z torbą, która krzyczy: "Właśnie wydałem 1000 dolarów".

2. Bilety lotnicze

Planujesz egzotyczną ucieczkę? Proszę bardzo, kup te bilety przez internet. Strony takie jak Orbitz, Expedia, Travelocity i Hopper mogą znacząco zaoszczędzić na kolejnej podróży. Może w końcu nadszedł czas, aby zarezerwować te rodzinne wakacje w Disneyworld (od 555 dolarów za osobę). Przepraszam, biura podróży.

3. Artykuły spożywcze

Według Time Use Institute, przeciętny Amerykanin spędza 42 minuty na zakupach za każdym razem, gdy trafia do sklepu spożywczego, co większość ludzi robi średnio 1,6 razy w tygodniu. Jednakże, wraz ze wzrostem dostaw z miejsc takich jak Whole Foods i usług takich jak Peapod i Instacart, tak łatwo jest zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy otrzymując te same zszywki online. Kto jeszcze przyniesie Ci K-Cups (od 3,99$) do Twoich drzwi o 6 rano?

4. Zabawki

Ostatnia chwilowa walka o te zabawki na żądanie należy do przeszłości. Zamiast odwagi centrum handlowego w sezonie wakacyjnym, aby znaleźć się walczyć o ostatnim Hatchimal na półce, zamawianie zabawek online ułatwia zakupy z drogi wcześnie bez konieczności wyjaśnienia, co te ogromne torby z zabawkami, które chowasz w garażu są dla dzieci. Jeszcze lepiej, wiele sklepów ma ekskluzywne zabawki, które są trudne do znalezienia w sklepach i uciążliwe, aby zmieścić się w bagażniku, ale można dostać się do domu za darmo, jak to Melissa & Doug Deluxe One Stop Shop Play Store Set ($179.99) z Target.

5. Materiały czyszczące

Zamiast przynosić z powrotem te ogromne butelki z mydłem do okien i mydłem do naczyń ze sklepu, zamów je online i zaoszczędzić sobie podróży - i obciążenie pleców. W rzeczywistości, dwupak Natural Dish Liquid siódmej generacji (5,99 dolarów) zakupiony online kosztuje znacznie mniej niż zapłaciłbyś za niego w lokalnym sklepie spożywczym.

6. Podręczniki

Wysokie ceny w księgarni uniwersyteckiej z pewnością spowodują, że będziesz spłukany przed końcem semestru. Dobre wieści? Kupowanie ich przez internet może zaoszczędzić ci małej fortuny. Przykład: podczas gdy nowa kopia Komórki Geralda Karpa i Biologii Molekularnej: Koncepcje i eksperymenty będą cię kosztować 110,88 dolarów w Barnes & Noble, ta sama nowa książka będzie cię tylko 8,74 dolarów plus wysyłka w internetowym sklepie AbeBooks.

7. Telewizory

Odbierając ten 50-calowy płaski ekran w lokalnym punkcie sprzedaży dużych pudełek, możesz na dłuższą metę wydać więcej, niż chciałbyś. Jednak kupując go online, możesz zaoszczędzić sporo grosza. W rzeczywistości, kupić ten 50-calowy płaski telewizor Samsung (449,99 dolarów) online z Best Buy i możesz mieć pewność, że dostajesz najlepszą ofertę za pomocą narzędzia do porównywania cen na stronie.

Paweł

Graphic Designer

Zobacz również

Jak działać w internecie, żeby promować swoją markę? Do czego potrzebne jest Ci pozycjonowanie? Czy nowe media pomogą wzrastać Twojej firmie? Jaki sprzęt jest Ci potrzebny do biura? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszej stronie.

Cytat

It's still magic even if you know how it's done.

Terry Pratchett, A Hat Full of Sky