|   | 

Pozwól zabłysnąć swojemu pokojowi gier dzięki trzem myszom Surefire

SureFire, dedykowana graczom marka od Verbatim Europe, wypuściła na rynek trzy nowe myszy, zwiększając asortyment urządzeń peryferyjnych dla entuzjastów grania na PC. Trzy nowe myszy to Hawk Claw, Condor Claw oraz Eagle Claw wszystkie wyposażone w pełne podświetlenie RGB, dużą liczba programowalnych przycisków, regulowane DPI oraz zaawansowane oprogramowanie umożliwiające użytkownikom konfigurację ustawień dla jak najlepszego dopasowania ich gry i miejsca w którym grają.

HAWK CLAW

Siedmioprzyciskowa SureFire Hawk Claw to mysz o smukłych liniach dla osób praworęcznych, które podkreśla podświetlenie RGB.  W pełni konfigurowalne podświetlenie pozwala na uzyskaniu różnych efektów świetlnych, dzięki czemu użytkownik może wybrać ulubione tryby oświetlenia i zapisać jako presety w załączonym oprogramowaniu.  Ze zmiennym DPI osiągającym maksymalnie 6400, SureFire Hawk Claw może umożliwić szybka eksplorację rozległych połaci terenu, lub zwolnić dla uzyskania maksymalnej celności.  Przy zmiennej częstotliwości próbkowania do 1000 Hz Hawk Claw można ustawić na częstotliwość najlepiej dopasowaną do danego tytułu i komputera celem osiągnięcia optymalnej wydajności.

CONDOR CLAW

Wielokolorowe podświetlenie RGB opływające podstawę nadaje ośmiu klawiszom SureFire Condor Claw nutę elegancji. Podświetlenie jest w pełni konfigurowalne i może zostać zapisane jako presety w załączonym oprogramowaniu. Rozdzielczość DPI jest regulowana od 800 aż do 6400, a częstotliwość próbkowania może być regulowana do 1000Hz dla najlepszej kontroli nad sytuacją.   Jak każda inna mysz oferowana przez SureFire, Condor Claw ma wytrzymały i odporny na uszkodzenia 1.5m kabel w oplocie  ze złączem USB-A zapewniający stabilne połączenie. 

EAGLE CLAW

Mysz SureFire Eagle Claw, będąc największą w serii myszek, to także gryzoń dla osób praworęcznych wyposażona w dziewięć programowalnych przycisków umożliwiających ich dowolną konfigurację. Rozdzielność DPI myszy SureFire Eagle Claw może wynosić od 600 aż do 3200, może być przełączana w locie za pomocą dedykowanego przełącznika DPI umieszczonego w rolce.  Zaawansowany software pozwala użytkownikom na programowanie przycisków i makr oraz zapisywanie ustawień  i efektów świetlnych dla uzyskania najlepszych wrażeń z gry.  

The Hawk Claw (114,99 zł), Condor Claw (119,99 zł) i Eagle Claw (115,99 zł) są już dostępne u wybranych autoryzowanych sprzedawców na terenie Europy 

Trzy myszy stanowią nową ekscytująca linię produktów gamingowych od SureFire, która teraz obejmuje także zewnętrzne dyski SSD i dyski twarde, zestawy słuchawkowe, podkładki pod mysz, głośniki, klawiatury i inne akcesoria dla graczy.  Aby uzyskać więcej informacji zajrzyj na: https://www.surefire-gaming.com/

Artykuł sponsorowany

Adam

Specjalista IT

Zobacz również

Jak działać w internecie, żeby promować swoją markę? Do czego potrzebne jest Ci pozycjonowanie? Czy nowe media pomogą wzrastać Twojej firmie? Jaki sprzęt jest Ci potrzebny do biura? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszej stronie.

Cytat

It's still magic even if you know how it's done.

Terry Pratchett, A Hat Full of Sky