|   | 

Serwis Apple - kogo obsługuje i jak wybrać dobry punkt?

Wiele uszkodzeń powodowanych jest przez nieodpowiednie i nieodpowiedzialne użytkowanie urządzenia. W takich przypadkach nie zawsze można liczyć na gwarancje i niektóre koszty trzeba pokryć z własnej kieszeni.

Co oferują specjaliści serwisów urządzeń Apple?

Serwis Apple Warszawa oferuje swoją pomoc wszystkim klientom, którzy uszkodzili sprzęt i potrzebują szybkiej naprawy (więcej tutaj). W punkcie pracują doświadczeni ludzie zajmujący się serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń. Klient może liczyć na pomoc w wymianie uszkodzonej szybki w telefonie iPhone czy wymianie baterii w Macbooku. Specjaliści pomagają także w wielu innych problemach dotyczących oprogramowania, zawieszanie się systemu czy odzyskiwania danych.

Jakie usterki występują w iPhonie czy Macbooku?

Serwis Apple Lublin zawsze przygotowany jest na szybką pomoc użytkownikom posiadających telefony czy komputery tej marki (oferta serwisu oraz cennik dostępna tutaj). Trzeba mieć jednak na uwadze to, że naprawa komputera może wymagać dużo poważniejszej interwencji serwisantów, niż w przypadku standardowego telefonu.

W punkcie napraw można rozwiązać wiele różnych problemów związanych z obsługą wadliwego sprzętu. Dotyczy to zarówno uszkodzeń mechanicznych, jak i oprogramowania, ładowania czy wgrywania nowego systemu.

Najczęstszymi usterkami, z jakimi zgłaszają się klienci są: pęknięte szybki, zalanie telefonu, zapchanie pamięci, problemy z ładowaniem. Dzięki temu, że przeważająca część awarii jest stosunkowo powtarzalna to serwis jest na to przygotowany i w większości przypadków naprawę można wykonać od razu na miejscu w ciągu jednej lub dwóch godzin.

Kiedy warto wybrać się do serwisu napraw?

Wszystkie awarie związane z telefonami komórkowymi, tabletami czy komputerami należy zgłaszać jak najszybciej, aby można było natychmiastowo usunąć przyczynę problemów. Większość usterek można usunąć dość szybko i bezproblemowo.

Dużo zależy również od tego, czy wybierzemy profesjonalny serwis Apple Katowice, czy też będziemy szukać czegoś tańszego, gdzie nie zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc (więcej informacji). Znacznie lepszym rozwiązaniem jest oddanie sprzętu do renomowanego punktu, gdzie pracownicy mają odpowiednią wiedzę, wykorzystują specjalistyczne narzędzia do naprawy, wymieniają uszkodzone części na oryginalne i udzielają gwarancji użytkowania sprzętu.

Firma oferuje pomoc zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W dużej części przypadków sprzęt udaje się naprawić, ale czasami jest to niemożliwe i warto wtedy poprosić przynajmniej o odzyskanie danych, które ważne są szczególnie dla właściciele firm. Specjaliści zajmujący się takimi zadaniami są w stanie poradzić sobie z największymi uszkodzeniami.

Artykuł partnera

Paweł

Graphic Designer

Zobacz również

Jak działać w internecie, żeby promować swoją markę? Do czego potrzebne jest Ci pozycjonowanie? Czy nowe media pomogą wzrastać Twojej firmie? Jaki sprzęt jest Ci potrzebny do biura? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszej stronie.

Cytat

It's still magic even if you know how it's done.

Terry Pratchett, A Hat Full of Sky