|   | 

Najlepsze głośniki na 2020 rok: Bose, Sonos, Yamaha, Vizio i Elac

Niezależnie od tego, czy szukasz głośnika Bluetooth, soundbara czy pełnego zestawu surround do kina domowego, są to najlepsze głośniki za pieniądze.

Głośniki mogą przybierać różne formy - od osobistego głośnika Bluetooth, przez inteligentny głośnik z Amazon Alexa do pełnego systemu Dolby Atmos - ale bez względu na to, co wszyscy chcemy mieć najlepsze osiągi za nasze pieniądze. Na tej liście znajduje się wiele różnych głośników od 50 dolarów aż do 2500 dolarów, wszystkie najlepsze w swojej kategorii, a także budżetowe produkty, takie jak doskonały soundbar Vizio SB3621n-E8. Większość z tych systemów jest zasilana, ale lista zawiera również głośniki pasywne, takie jak Elac Debut 2.0 B6.2 - wystarczy dodać świetny amplituner AV.

Najlepszy soundbar dla pieniędzy

Vizio SB3621n-E8

Vizio SB3621n-E8 to najlepszy budżetowy soundbar, jaki kiedykolwiek słyszeliśmy, a jego konfiguracja jest super łatwa. Być może nie posiada on najnowszych funkcji - nie ma tu asystenta głosowego ani HDMI - ale oferuje doskonałą wartość.

Najlepiej brzmiący inteligentny głośnik

Sonos One

Z doskonałym dźwiękiem, kompaktowym rozmiarem i opcją albo Google Assistant lub Alexa, Sonos One potwierdza swoje miejsce jako najlepszy inteligentny głośnik za pieniądze.

Najlepszy inteligentny soundbar

Yamaha YAS-209

Yamaha YAS-209 to jeden z najpełniej wyposażonych soundbarów, jakie firma kiedykolwiek oferowała - szczególnie w cenie. Z Amazon Alexa, połączeniem HDMI i bezprzewodowym subwooferem, ten soundbar nie chce niczego. Brzmi świetnie.

Najlepsze głośniki regałowe

Elac Debiut 2.0 B6.2

Jeśli szukasz dedykowanego zestawu hi-fi lub kina domowego na budżet, półka Elac Debut 2.0 B6.2 jest tam, gdzie ja bym zaczął. Zbuduj jakość i wydajność dźwiękową, która nie powinna być tak przystępna jak ta.

Najlepszy głośnik Bluetooth

Bose SoundLink Revolve Plus

Istnieje wiele tańszych głośników Bluetooth, ale żaden z nich nie brzmi tak dobrze jak Bose SoundLink Revolve Plus. Oferuje on przenośną, solidną konstrukcję i dźwięk, który dotrze do każdego zakątka Twojego następnego posiłku.

Najlepszy budżetowy głośnik Bluetooth

Ultimate Ears Wonderboom

W międzyczasie został on zastąpiony przez Wonderboom 2, ale nadal można znaleźć jego oryginał w sprzedaży. Oferuje on kompaktową budowę, wodoodporną obudowę i bogate pasmo przenoszenia basu.

Najlepszy budżetowy pakiet surround

Pioneer SP-PK52FS

Jeśli patrzysz na pełny zestaw surround, to zazwyczaj kosztuje on dużo dla pełnowymiarowych głośników, ale nie dla Pioneer SP-PK52FS. Z odpowiednimi głośnikami podłogowymi z przodu i dedykowanym subwooferem, system Pioneer oferuje moc kina domowego, której mniejsze systemy po prostu nie potrafią dorównać.

Najlepszy soundbar high-end

Sennheiser Ambeo Soundbar

Jeśli chcesz uzyskać najbardziej realistyczny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos z jednego głośnika, najlepszym z nich jest Sennheiser Ambeo Soundbar. I za 2,500 dolarów, lepiej żeby był.

Adam

Specjalista IT

Zobacz również

Jak działać w internecie, żeby promować swoją markę? Do czego potrzebne jest Ci pozycjonowanie? Czy nowe media pomogą wzrastać Twojej firmie? Jaki sprzęt jest Ci potrzebny do biura? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszej stronie.

Cytat

It's still magic even if you know how it's done.

Terry Pratchett, A Hat Full of Sky